Výprava do lesa a konec školního roku

Vloženo: 23.6.2020 | Autor: | Zobrazeno: 32x | Zatím neupraveno
Ve středu 24. 6. 2020 jdeme na výpravu ke krytu. Příchod do školy je normálně v 7:45. Pátá třída půjde hned po osmé hodině značit trasu fáborky a ostatní třídy půjdou za nimi. S sebou nutná pohodlná obuv do lesa. Zváni jsou i Ti co so školy nechodí. Pití, svačinu a něco proti dešti. Vrátíme se na oběd do školy. Ve čtvrtek je výuka formou her. 4. a 5. třída má projektový den Malý energetik. V pátek se předává vysvědčení, ukončení výuky je v 8:45. Obědy jsou automaticky odhlášeny.