Kotva
Nepřehlédněte
Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

15.9. za trilobity do Koněprus

Vloženo: 9.9.2020 | Autor: | Zobrazeno: 34x | Zatím neupraveno
Po dně zkamenělého prvohorního moře ve vápencových lomech u Koněprus Projektový den pro žáky dne 15. 9. 2020. Jedná se o procházku v lomech pod Koněpruskými jeskyněmi (do jeskyní nejdeme). Svačina, sportovní oblečení a pohodlná obuv nutná!!

Po dně zkamenělého prvohorního moře ve vápencových lomech u Koněprus

Projektový den pro žáky dne 15. 9. 2020.

Jedná se o procházku v lomech pod Koněpruskými jeskyněmi (do jeskyní nejdeme). Sportovní oblečení a pohodlnou obuv, kdo má malé kladívko s sebou, dobrovolné. Budeme  hledat trilobity a půjdeme asi 3 km  po naučné stezce s výkladem pracovníka Muzea Beroun. Zvažte, zda nepostříkat dětem oblečení repelentem.

Odjezd od školy v 8.00. příjezd kolem jedné hodiny. Ve škole se nevaří, nejde proud.

Svačinu a jídlo místo oběda s sebou.  Dostatek pití. Parkujeme u jeskyní, v krajním případě lze koupit jídlo u stánku.

Po návratu půjdou děti do družiny nebo domů. Družina funguje i bez proudu