15.9. za trilobity do Koněprus

Vloženo: 9.9.2020 | Autor: | Zobrazeno: 34x | Zatím neupraveno
Po dně zkamenělého prvohorního moře ve vápencových lomech u Koněprus Projektový den pro žáky dne 15. 9. 2020. Jedná se o procházku v lomech pod Koněpruskými jeskyněmi (do jeskyní nejdeme). Svačina, sportovní oblečení a pohodlná obuv nutná!!

Po dně zkamenělého prvohorního moře ve vápencových lomech u Koněprus

Projektový den pro žáky dne 15. 9. 2020.

Jedná se o procházku v lomech pod Koněpruskými jeskyněmi (do jeskyní nejdeme). Sportovní oblečení a pohodlnou obuv, kdo má malé kladívko s sebou, dobrovolné. Budeme  hledat trilobity a půjdeme asi 3 km  po naučné stezce s výkladem pracovníka Muzea Beroun. Zvažte, zda nepostříkat dětem oblečení repelentem.

Odjezd od školy v 8.00. příjezd kolem jedné hodiny. Ve škole se nevaří, nejde proud.

Svačinu a jídlo místo oběda s sebou.  Dostatek pití. Parkujeme u jeskyní, v krajním případě lze koupit jídlo u stánku.

Po návratu půjdou děti do družiny nebo domů. Družina funguje i bez proudu