Kotva
Nepřehlédněte
Šablony III Učíme se pro budoucnost 2 projekt č.
1.9.2020

Publicita Šablony III (Velikost: 73.57 kB)

Tato finanční podpora umožní  zlepšení IT vybavení ZŠ i MŠ, zároveň zvýší povědomí učitelů a žáků o využití digitálních technologií ve výuce, pomůže distančnímu vzdělání. Součástí projektu Šablony III je organizace projektových dnů ve škole a mimo školu. Dále sdílení zkušeností pedagogů a doučování žáků ZŠ.

Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

Distanční výuka

Vloženo: 13.10.2020 | Autor: | Zobrazeno: 100x | Zatím neupraveno
bude probíhat v režimu zaměření na základní předměty český jazyka a matematika, s důrazem na samostané domácí čtení. Knihu si můžete přijít půjčit i do školy, první a druhá třída je v kompetenci paní učitelky Kuklové, telefonicky a whatspp Třetí třídu vede paní učitelka Moutelíková přes Whatsapp, úkoly z angličtiny budou zaměřené hlavně na poslech a práci z učebnicí v návodech ve článcích 3. třída 4. třída zkouší verzi google classroom s on line připojením vždy od 9.00 do 11. 00 hodin. jinak budou úkoly v google classroom - Mottlová 5. třída google clasroom Čapková vždy od 9.00 - 11. 00- angličtina bude opět zaměřena na poslechy a práci s učebnicí - v google classroom zde budou odka

odkaz na google classroom   https://classroom.google.com