Kotva
Nepřehlédněte
Šablony III Učíme se pro budoucnost 2 projekt č.
1.9.2020

Publicita Šablony III (Velikost: 73.57 kB)

Tato finanční podpora umožní  zlepšení IT vybavení ZŠ i MŠ, zároveň zvýší povědomí učitelů a žáků o využití digitálních technologií ve výuce, pomůže distančnímu vzdělání. Součástí projektu Šablony III je organizace projektových dnů ve škole a mimo školu. Dále sdílení zkušeností pedagogů a doučování žáků ZŠ.

Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

Škola zůstává zavřená - bohužel.

Vloženo: 27.10.2020 | Autor: | Zobrazeno: 79x | Zatím neupraveno
„Deklarovali jsme, že se 2. listopadu vrátí děti do škol. Přesto ale nyní říkám, že se děti do škol nevrátí. Chci, abychom byli korektní a nevyhlásili jsme to v pátek,“ sdělil na tiskové konferenci v úterý ministr Prymula. Vzhledem k této situaci pokračujeme dále v distanční výuce. Bude ovšem trochu změněn rozvrh. Žáci paní učitelky Kukové pokračují dle jejího rozvrhu na Skypu. Žáci 3., 4., a 5. ročníku budou pokračovat na platformách na kterých jsou zvyklí, jen s tím rozdílem, že denně budou mít 3 předměty. Vše bude zveřejněno v pátek. Jelikož žáci 3. ročníku potřebují nové pracovní sešity na vyjmenovaná slova a další materiály bude osobně domluveno jejich předání, žáci 4. ročníku obdrží čítanky. Nezapomeňte že můžete na počítači využívat program DIDAKTA se sovičkou. Prosím o jeho instalaci, pozor na androidech nefunguje. Jen pro Windows

ZDE instrukce ke stažení programů didakta - nebojte se objevovat