Rozvrh na listopadovou distanční výuku

Vloženo: 30.10.2020 | Autor: | Zobrazeno: 145x | Zatím neupraveno
Milí žáci i rodiče, dále se budeme zdokonalovat ve výuce a dálku. Rozvrh je pro třetí až pátou třídu je níže ke stažení. Paní učitelka Kuklová se s rodiči a žáky 1. a 2. třídy domluví přes WhatsApp. Vše budeme řešit operativně s tím, že výuka bude začínat dříve nejdéle však 8:30. Osmá hodina bude vyhrazena na doučování a angličtiny. TH - je třídnická hodina pro potřeby další výuky. Jednotlivé učitelky neváhejte kontaktovat telefonicky, pokud budeme potřebovat další informace. tel: ředitelka (sms se jménem - zavolám zpět) 739079226 Využívejte programy Didakta, které jsou nyní zdarma.

Rozvrh zde (Velikost: 37.21 kB)