Kotva
Nepřehlédněte
Šablony III Učíme se pro budoucnost 2 projekt č.
1.9.2020

Publicita Šablony III (Velikost: 73.57 kB)

Tato finanční podpora umožní  zlepšení IT vybavení ZŠ i MŠ, zároveň zvýší povědomí učitelů a žáků o využití digitálních technologií ve výuce, pomůže distančnímu vzdělání. Součástí projektu Šablony III je organizace projektových dnů ve škole a mimo školu. Dále sdílení zkušeností pedagogů a doučování žáků ZŠ.

Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

Rozvrh na listopadovou distanční výuku

Vloženo: 30.10.2020 | Autor: | Zobrazeno: 174x | Zatím neupraveno
Milí žáci i rodiče, dále se budeme zdokonalovat ve výuce a dálku. Rozvrh je pro třetí až pátou třídu je níže ke stažení. Paní učitelka Kuklová se s rodiči a žáky 1. a 2. třídy domluví přes WhatsApp. Vše budeme řešit operativně s tím, že výuka bude začínat dříve nejdéle však 8:30. Osmá hodina bude vyhrazena na doučování a angličtiny. TH - je třídnická hodina pro potřeby další výuky. Jednotlivé učitelky neváhejte kontaktovat telefonicky, pokud budeme potřebovat další informace. tel: ředitelka (sms se jménem - zavolám zpět) 739079226 Využívejte programy Didakta, které jsou nyní zdarma.

Rozvrh zde (Velikost: 37.21 kB)