30.11. 2020 je povolena prezenční výuka ve škole

Vloženo: 25.11.2020 | Autor: | Zobrazeno: 81x | Zatím neupraveno
Vracíme se tedy skoro do běžného režimu, ovšem stále v rouškách. A větráme ve třídách - tedy mikinu s sebou nahoru. Dle nařízení MŠMT je provoz v homogenních skupinách vzhledem ke specifiku naší málotřídní školy tj. že počet žáků ve třídě nepřesáhne 25 žáků, nebudeme zásadně měnit rozvrh a výuku povedeme v normálním rozsahu. To se týká i provozu družiny. V pondělí 30. 11. 2020 je škola pro žáky otevřena od 6:30 (ŠD) výuka dle rozvrhu. Všechny učebnice a pracovní sešity doneste zpět. Počítače a tablety prosím dopravte opatrně nejdéle do středy, musí se provést aktualizace. Školní jídelna je v provozu. Školní družina je v provozu Roušky prosíme alespoň 2 s sebou. Pořád se ztrácejí. Děti budou chodit častěji ven - vždy místo TV, proto dbejte na řádné teplé oblečení.