EDU koronavirus CZ _přehledně

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Uzavření školy a školky do 21.3. 2021

Vloženo: 27.2.2021 | Autor: | Zobrazeno: 190x | Zatím neupraveno
vláda omezuje s účinností ode dne 27. února 2021 od 00:00 hod. do dne 21. března 2021 do 23:59 hod provoz základní i mateřské školy. Zakazuje A. provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole B. provoz mateřských škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole, s výjimkou mateřské školy při zdravotnickém zařízení c. Provoz školních klubů a školních družin, a to tak, že zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na tomto zájmovém vzdělávání Čtěte dále...

Znamená to, že pokračuje distanční výuka pro 4. a 5. třídnu v nezměněném režimu.

3. třída se bude učit denně od 8. 00 do 11.00 hodin přes platformu google clasroom  - při potížích s přihlášením volejte č. 739079226 nebo 311577541

2. třída se bude učit přes platformu google classroom od  9. 00  do 11. hod. s paní učitelkou Kuklovou

1. třída přes Skype od 8. 00 do  9.00 hodin.

Pokud nemáme dostatečné technické vybavení - nabízíme zapůjčení několika starších notebooků pokud vám nebude vyhovovat tablet. Dále mám k zapůjčení školní tablety.

Nebojte se zavolat a zeptat se

tel 739079226 nebo mail skolaujezd@gmail.com (preferuji telefon)

Další informace budou následovat.

Prňáci i druháci začali google classroom. Děkujeme maminkám při spolipráci v pilotním týdnu. Od pondělka nechte dětem větší samostatnost, pomáhejte jen s technickými problémy. Samostatnosti se také musí učit.  Oni to zvládnou :-)

ZDE dokument MŠMT (Velikost: 185.55 kB)