Kotva
Nepřehlédněte
EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Šablony III Učíme se pro budoucnost 2 projekt č.
1.9.2020

Publicita Šablony III (Velikost: 73.57 kB)

Tato finanční podpora umožní  zlepšení IT vybavení ZŠ i MŠ, zároveň zvýší povědomí učitelů a žáků o využití digitálních technologií ve výuce, pomůže distančnímu vzdělání. Součástí projektu Šablony III je organizace projektových dnů ve škole a mimo školu. Dále sdílení zkušeností pedagogů a doučování žáků ZŠ.

přehled šablon zde (Velikost: 1.36 MB)

Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

Kdo se musí a nemusí testovat

Vloženo: 7.4.2021 | Autor: | Zobrazeno: 115x | Zatím neupraveno
Návrat žáků ZŠ je podmíněn testovánín 2x v týdnu - v pondělí a ve čtvrtek. Testovat budeme žáky v tělocvičně a proto v pondělí a ve čtvrtek budou žáci ZŠ vcházet do školy dveřmi u tělocvičny. Ostatní dny se bude používat hlavní vchod. V pondělí 12. 4. bude otevřeno od 6:30 kdy děti před vstupem do družiny budou testovány. I pro nás to bude poprvé, takže pro žáky prvních a druhých ročníků dovolíme pomoc rodičů (nikoli povinně). Věříme, že při našem počtu žáků vše zvládneme. Kdo se nemusí testovat je uveden níže. Především ti, co proděllali Covid nám předají kopii potvrzení.

 

zde WEBOVÉ STRÁNKY edu

 

diagram testů (Velikost: 219.99 kB)