EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Kdo se musí a nemusí testovat

Vloženo: 7.4.2021 | Autor: | Zobrazeno: 115x | Zatím neupraveno
Návrat žáků ZŠ je podmíněn testovánín 2x v týdnu - v pondělí a ve čtvrtek. Testovat budeme žáky v tělocvičně a proto v pondělí a ve čtvrtek budou žáci ZŠ vcházet do školy dveřmi u tělocvičny. Ostatní dny se bude používat hlavní vchod. V pondělí 12. 4. bude otevřeno od 6:30 kdy děti před vstupem do družiny budou testovány. I pro nás to bude poprvé, takže pro žáky prvních a druhých ročníků dovolíme pomoc rodičů (nikoli povinně). Věříme, že při našem počtu žáků vše zvládneme. Kdo se nemusí testovat je uveden níže. Především ti, co proděllali Covid nám předají kopii potvrzení.

zde WEBOVÉ STRÁNKY edu

diagram testů (Velikost: 219.99 kB)