EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Oznámení o konání volby nového člena Školské rady při ZŠ a MŠ Újezd z řad rodičů žáků

Vloženo: 10.9.2021 | Autor: | Zobrazeno: 65x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, každý žák z naší školy obdržel jeden hlasovcí lístek pro tajné hlasování nového člena Školské rady ZŠ Újezd, který vám doručil. Hlasování je dobrovolné a tajné. Hlasovací lístek voďte prosím v týdnu od 13. 9. do 17. 9. 2021 do připravené schránky na chodbě školy. děkujeme

Oznámení o konání volby nového člena Školské rady

při ZŠ a MŠ Újezd z řad rodičů žáků

Volba nového člena Školské rady (dále jen ŠR) proběhne v týdnu od:

1. 13. září do 17. září 2021

Volby organizuje přípravný výbor ve složení:

Lenka Hasmanová – předsedkyně ŠR

Mgr. Ludmila Mottlová – ředitelka ZŠ a MŠ

Mgr. Monika Kuklová – učitelka ZŠ a MŠ

Do užšího výběru byli ŠR navrženi tři kandidáti z řad rodičů (dle abecedy):

1. Palková Romana
  2. Podušková Helena
  3. Štochl David

Hlasovací lístky pro volbu budou předány rodičům nejpozději do 10. září 2021. Vyplněný hlasovací lístek vhoďte do hlasovací urny umístěné v prostorách chodby u hlavního vstupu do budovy.

Výsledky hlasování budou zveřejněny do 30. září 2021 na stránkách školy.

V Újezdě, 3. září 2021