EDU koronavirus CZ _přehledně

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Plavání začíná od 8. 10. 2021

Vloženo: 6.10.2021 | Autor: | Zobrazeno: 29x | Zatím neupraveno
Žáci přihlášení na plavání zčínají první z deseti lekcí v pátek 8. 10. 2021. Pozor odjezd je již v 7:45. Žáci omluvení z hodiny plavání ze zdravotních důvodů a nepřihlášení žáci se budou učit dle jejich rozvrhu ve škole.

V pátek 8.10. 2021 začíná plavecký výcvik v Hořovicích

Odjezd od školy vždy  v 7.45 hod.

S sebou: plavky, ručník, mýdlo, hřeben, pití , respirátor do autobusu

Školní svačinu dostanou děti po plavání.

Po příjezdu (cca 10.30 hod.) mají žáci ještě jednu vyučovací hodinu, a proto si přinesou do školy aktovku s penálem.

Žáci, kteří se nemohou zúčastnit plavání (nachlazení), zůstávají ve škole, kde se učí