EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Oznámení výsledku volby nového člena Školské rady při ZŠ a MŠ Újezd z řad rodičů žáků

Vloženo: 6.10.2021 | Autor: | Zobrazeno: 32x | Zatím neupraveno
Nejvyšší počet hlasů ve volbě nového člena z řad zákonných zástupců do Školské rady při ZŠ a MŠ Újezd na období školních let 2021-22 až 2023/24 (konané ve dnech od 13. 9. do 17. 10. 2021) obržel pan David Štochl. Celkem bylo vydáno 27 hlasovacích lístků z toho bylo odevzdáno 19 hlasů. Pan David Štochl získal nadpoloviční většinu v počtu 11 hlasů. Tímto se stává členem školské rady od školního roku 2021-22. Gratulujeme. Protokol o výsledcích voleb je k nahlédnutí v ředitelně školy.