EDU koronavirus CZ _přehledně

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Testování žáků 15. listopadu 2021

Vloženo: 12.11.2021 | Autor: | Zobrazeno: 37x | Zatím neupraveno
Na základě nařízení MŠSMT a MZČR proběhne na naší škole screeningové testování žáků základní školy. TESTUJEME VE TĚLOCVIČNĚ PŘED VSTUPEM DO DRUŽINY. Děti jdou do školy hlavním vchodem. Dokument je uvede níže. Dále uvádíme stručné informace o postupech, když se náš žák setká s osobou pozitivní na Covid-19

Informace pro školy o testování zde (Velikost: 111.41 kB)

Metodický pokyn MZ ČR (Velikost: 1.8 MB)

STRUČNĚ_Co dělat, když je Covid pozitivní člen domácnosti?

Ode dne náběru testu je Covid pozitivní osoba v izolaci 14 dní.

Rodinní příslušníci pokud jsou bezpříznakoví: 7 dní karanténa (ode dne platnosti náběru rodiče) a do školy se vrací s platným PCR testem po těchto 7 dnech.

Ukončení karanténních opatření

nejdříve 7. den od kontaktu s platným negativním PCR testem.

Bez předložení PCR testu je žák doma 14 dní, pak návrat do školy.