Kotva
Nepřehlédněte
EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Šablony III Učíme se pro budoucnost 2 projekt č.
1.9.2020

Publicita Šablony III (Velikost: 73.57 kB)

Tato finanční podpora umožní  zlepšení IT vybavení ZŠ i MŠ, zároveň zvýší povědomí učitelů a žáků o využití digitálních technologií ve výuce, pomůže distančnímu vzdělání. Součástí projektu Šablony III je organizace projektových dnů ve škole a mimo školu. Dále sdílení zkušeností pedagogů a doučování žáků ZŠ.

přehled šablon zde (Velikost: 1.36 MB)

Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

Testování žáků 15. listopadu 2021

Vloženo: 12.11.2021 | Autor: | Zobrazeno: 37x | Zatím neupraveno
Na základě nařízení MŠSMT a MZČR proběhne na naší škole screeningové testování žáků základní školy. TESTUJEME VE TĚLOCVIČNĚ PŘED VSTUPEM DO DRUŽINY. Děti jdou do školy hlavním vchodem. Dokument je uvede níže. Dále uvádíme stručné informace o postupech, když se náš žák setká s osobou pozitivní na Covid-19

Informace pro školy o testování zde (Velikost: 111.41 kB)

 

Metodický pokyn MZ ČR (Velikost: 1.8 MB)

 

STRUČNĚ_Co dělat, když je Covid pozitivní člen domácnosti?

Ode dne náběru testu je Covid pozitivní osoba v izolaci 14 dní.

Rodinní příslušníci pokud jsou bezpříznakoví: 7 dní karanténa (ode dne platnosti náběru rodiče) a do školy se vrací s platným PCR testem po těchto 7 dnech.

Ukončení karanténních opatření

nejdříve 7. den od kontaktu s platným negativním PCR testem.

Bez předložení PCR testu je žák doma 14 dní, pak návrat do školy.