Vloženo: 19.8.2020 | Autor: | Zobrazeno: 169x | Zatím neupraveno

Vloženo: 21.5.2020 | Autor: | Zobrazeno: 494x | Zatím neupraveno
Mimořádné opatření k výši úplaty za předškolní vzdělávání v mateřské škole zřizované Obcí Újezd - PANDEMIE

Vloženo: 20.5.2020 | Autor: | Zobrazeno: 245x | Zatím neupraveno
Děti MŠ vstupují s rodiči hlavním vchodem, boční vchod je k dispozici pouze pro děti ZŠ. Do MŠ vstupuje s dítětem pouze jedna osoba. V době od 6,30 - 7,00 hodin umožní vstup do budovy učitelka MŠ na zazvonění a v době od 7,00 - 8,00 hodin pouští rodiče s dítětem uklízečka. Rodič nevstupuje do budovy sám a neotevírá si čipem. Hned u vstupu bude dítěti změřena teplota, rodič i dítě si vydesinfikují ruce, rodič převlečené dítě předá do třídy, kde si dítě opět ruce vydesinfikuje a rodič bezprostředně z budovy odchází. Prosíme rodiče, aby se v šatně a v chodbě nezdržovali a neshlukovali z důvodu dodržení hygieny, a protože budou do budovy vpuštěni pouze 2 rodiče s dětmi. Při odpoledních činnostech, pokud počasí dovolí, budou děti předávány na zahradě MŠ, dítě Vám pošleme k vrátkům po vzájemném očním kontaktu. Pokud bude odpolední činnost probíhat ve třídě, do budovy budete opět vpuštěni po zazvonění a po desinfekci rukou. Z důvodu dodržení přísné hygieny nebudou přijaty děti s jakýmkoli respiračním onemocněním (rýma všeho druhu, kašel, laryngitida), dále zánět spojivek, zvracení průjem. Pokud se jakýkoliv příznak objeví u dítěte v průběhu dne, je rodič povinen si dítě okamžitě vyzvednout. Do MŠ se vrací dítě po vymizení příznaků. Dále nebudou tolerovány jakékoliv hračky včetně plyšáků na spaní. Věříme, že Vše bude probíhat ve vzájemném respektu a spokojenosti.

Vloženo: 20.5.2020 | Autor: | Zobrazeno: 262x | Zatím neupraveno
Z důvodu přísných hygienických opatření v MŠ žádáme rodiče dětí, aby ti, kteří nám oznámili, že děti nastoupí až v září odnesli dětem veškeré věci z příhradky. Povlaky, deku, polštář přinesou zpět až v září (v srpnu) Děkujeme za pochopení

Vloženo: 8.4.2020 | Autor: | Zobrazeno: 140x | Zatím neupraveno
V letošním roce budou přijímány poze děti s trvalým bydlištěm v obci Újezd, okres Beroun

Vloženo: 14.3.2020 | Autor: | Zobrazeno: 139x | Zatím neupraveno
MŠ Újezd je uzavřena od 13.3. 2020 z důvodu vysoké nemocnosti a absence dětí v návaznosti na vyhlášený nouzový stav ČR. Pokud vládní nařízení nestanoví jinak a zdravotní stav dětí MŠ se zlepší rádi bychom znovuotevřeli. Rodiče oslovíme telefonicky, sledujte web.

Vloženo: 12.6.2019 | Autor: | Zobrazeno: 276x | Zatím neupraveno

Celkem: 7 článků