EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Vloženo: 9.4.2021 | Autor: | Zobrazeno: 86x | Zatím neupraveno
Přehledné isntrukce shlédněte na videu. U nás se testujeme v tělocvičně žáci - sami. Mateřská škola bude mít testovací místo ve školní jídelně.

Vloženo: 7.4.2021 | Autor: | Zobrazeno: 82x | Zatím neupraveno
Na základě rozhodnutí MŠMT je povolen návrat žáků do školy, v našem případě se nebudeme ani po týdnech střídat a budeme se učit v oddělených skupinách, 1.,2. tř., 3.,4. tř a 5. tř. snad již nepřetržitě. MŠ - jen předškoláci, kteří také musí podstoupit testování antigenním testem. Škola - družina i MŠ je otvřena od 6:30. Rozvrh ZŠ je níže ke stažení. Pondělí a čtvrtek jsou dny samotestů - kdy budEte vstupovat do školy zadem u tělocvičny. V tělocvičně se testujeme a po potvrzení negativního testu odchází žáci do družiny.

Vloženo: 7.4.2021 | Autor: | Zobrazeno: 94x | Zatím neupraveno
Návrat žáků ZŠ je podmíněn testovánín 2x v týdnu - v pondělí a ve čtvrtek. Testovat budeme žáky v tělocvičně a proto v pondělí a ve čtvrtek budou žáci ZŠ vcházet do školy dveřmi u tělocvičny. Ostatní dny se bude používat hlavní vchod. V pondělí 12. 4. bude otevřeno od 6:30 kdy děti před vstupem do družiny budou testovány. I pro nás to bude poprvé, takže pro žáky prvních a druhých ročníků dovolíme pomoc rodičů (nikoli povinně). Věříme, že při našem počtu žáků vše zvládneme. Kdo se nemusí testovat je uveden níže. Především ti, co proděllali Covid nám předají kopii potvrzení.

Vloženo: 31.3.2021 | Autor: | Zobrazeno: 43x | Zatím neupraveno
distanční výuka bude pokračovat od 6. 4. 2021 - tedy po velikonočních prázdninách. Po otevření škol budeme učit všechny třídy bez rotace. Více sdělíme až nám potvrdí termín otevření nadřízené instituce. Přejeme Vám hlavně hodně zdraví :-) a chuti do dalšího čtvtletí snad již presenčně.

Vloženo: 31.3.2021 | Autor: | Zobrazeno: 46x | Zatím neupraveno
Dle zaslaného dokumentu MŠMT je naše základní škola se třídami 1. stupně do 75 žáků osvobozena od rotací. Tedy jakmile budou školy otevřeny budeme vyučovat dle posledního rozvrhu co platil v prosinci, tedy bez TV. MŠ mohou navštěvovat pouze děti v povinné předškolní výuce. Ostatní zůstávají doma. Informace o testování dosude nemáme. Dokument ke stažení níže

Vloženo: 26.3.2021 | Autor: | Zobrazeno: 34x | Zatím neupraveno
Na základě vnitřního předpisu o platbě školkovného oznamujeme, že v době, kdy je MŠ vládou uzavřena se bude vybírat snížené školkovné ve výši 150,- Kč za měsíc dle bodu 4) směrnice. Viz níže

Vloženo: 11.4.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1879x | Zatím neupraveno
Změna v důsledku karantény

Vloženo: 27.2.2021 | Autor: | Zobrazeno: 179x | Zatím neupraveno
vláda omezuje s účinností ode dne 27. února 2021 od 00:00 hod. do dne 21. března 2021 do 23:59 hod provoz základní i mateřské školy. Zakazuje A. provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole B. provoz mateřských škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole, s výjimkou mateřské školy při zdravotnickém zařízení c. Provoz školních klubů a školních družin, a to tak, že zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na tomto zájmovém vzdělávání Čtěte dále...

Vloženo: 15.2.2021 | Autor: | Zobrazeno: 52x | Zatím neupraveno
Dle usnesení vlády bude nadále výuka probíhat distančně steně jako před jarními prázdninami. Prosíme, vás rodiče, abyste i o prázdninách nezapomínali s dětmi číst a nechávali děti číst i nahlas. Máte k dispozici školu on line, programy didakta, web https://www.gramar.in a https://www.matika.in. Angličtina na google clasroom obsahuje poslechy a video slovníčky. To jen kdyby se děti nudily.... Tedy, přeji Vám příjemné prázdniny..,.ale také dbejte přísloví "Nikdo učený z nebe nespadl".. :-) Těším se na Vás na monitorech od 22. února a ti mladší mají to štěstí, že mohou i do školy... Rodiče žáků 5. třídy nebo samotní žáci si mohou přijít vyzvednout přihlášky na osmileté gymnázium od pondělí 22. 2. 2021. Nejzažší termín podání přihlášky je do 1. 3. 2021. Usnesení vlády o uzavření škol je zveřejněno níže.

Vloženo: 27.1.2021 | Autor: | Zobrazeno: 74x | Zatím neupraveno
Jak sdělilo ministerstvo -Vysvědčení za první pololetí aktuálního školního roku se bude moct předávat později, pokud do konce ledna neskončí zákaz přítomnosti žáků ve školách. Obsah vysvědčení ale budou muset školy žákům sdělit v termínu 28. ledna. Za první pololetí žáci dostanou výpis z vysvědčení, který si mohou ponechat - výpis se do školy se nevrací. Úřední tiskopis bude vydám po ukončení druhém pololetí. Shrnuji - žáci přítomní ve škole dostanou vysvědčení během čtvrtka, výuka probíhá normálně, v provozu je i družina. Žáci na distanční výuce obdrží výpis vysvědčení do osobního školního emailu nebo po domluvě s žákem jim bude vysvědčení ukázáno přes obrazovku. Orazítkovaný dokument - výpis obdrží, až se vrátí. V pátek jsou pololetní prázdniny. 2. pololetí začíná 1.2. 2021. Přítomnost žáků ve škole bude upřesněna dle nařízení vlády

Celkem: 111 článků