Ceny a platby

Vloženo: 11.4.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 719x | Zatím neupraveno

Ceny stravného pro jednotlivé kategorie

Děti MŠ

oběd a přesnídávka……………………..28 Kč

odpolední svačina………………………..9 Kč

Žáci ZŠ

oběd…………………………………….24 Kč

svačina………………………………….10  Kč

Zaměstnanci školy

oběd……………………………………..28 Kč

Výdej stravy

Výdej obědů pro děti mateřské školy začíná ve 12.00 hod. a končí ve 12.45 hod.

Výdej obědů pro žáky a zaměstnance začíná v  11.45 hod. a končí ve 13.45 hod

Odhlašování a přihlašování obědů a svačin

Přihlašování strávníků se provádí na základě vyplněné přihlášky ke stravování. Obdržíte ji ve škole. Odhlašování obědů je možné online. Pro zpřístupnění webové adresy s online školní jídelnou budou strávníci potřebovat přihlašovací jméno a heslo. Přihlašovací údaje budou doručeny na e-mail rodičů, který je nutné sdělit vedoucí školní jídelny. Obědy a svačiny se odhlašují do 8.00 hod. Pro odhlašování jídel je k dispozici i telefonní číslo 720 390 472. Na tomto čísle odhlašujte obědy a svačiny nejlépe formou SMS zprávy. Prosíme, abyste preferovali online odhlašování.

Neodhlášená jídla jsou strávníkům účtována. V době prázdnin a ředitelského volna je každý strávník automaticky odhlášen. Pokud dítě onemocní, může si první den oběd vyzvednout do 12.00 hod., další dny nemoci nelze obědy odebírat.

Pokud mají strávníci připomínky nebo stížnosti ke kvalitě, množství výdeje, podávají je u vedoucí školní jídelny, případně  ředitelce školy.

Jídelníček je vyvěšen u vstupu do jídelny a je k dispozici na webu školy. Z provozních důvodů je možno skladbu jídelníčku změnit.