Co potřebuje dítě v MŠ

Vloženo: 12.4.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 659x | Zatím neupraveno
CO MÁ MÍT DÍTĚ DO MŠ – pohodlné oblečení do třídy (tepláky, kraťasy, legíny nebo punčocháče; triko; dívky mohou mít lehkou plátěnou sukýnku; bačkory s pevnou patou - ne pantofle; oblečení na ven, které může dítě zamazat a zničit- ne kalhoty s páskem, nebo šlemi; náhradní prádlo do sáčku včetně spodního prádla; umělohmotný hrnek s uchem na pitný režim ve třídě. Na spaní polštářek, peřinu a pyžamo - lůžkoviny poskytne MŠ. Všechny věci řádně podepsané!!! (včetně spodního prádla). Malým slečnám nedoporučujeme džínové sukně, pro jejich nepohodlnost. Z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme dětem na lehátko plyšáky, u kterých jdou odmontovat jednotlivé komponenty(oči,čumák,...); do třídy nedoporučujeme řetízky, náramky, dlouhé náušnice a veškerou bižuterii - korálky, čelenky s ostrým zdobením. Hračky z domova nejsou vítány ( zdroj zbytečných konfliktů) - děkujeme za pochopení.