Soutěž Matematický klokan

Vloženo: 26.3.2019 | Autor: | Zobrazeno: 134x | Zatím neupraveno

V pátek 22.3. 2019 proběhla na naší škole soutěž Matematický klokan.
V kategorii Cvrček pro žáky 2. a 3. tříd se na stupních vítězů umístili tito žáci: 1. místo - Samuel Štochl a Martin Jindra,   2. místo - Tereza Moravcová, 3. místo - Viktorie Plózerová.
V kategorii Klokan pro žáky 4. a 5. tříd se na stupních vítězů umístili tito žáci: 1. místo - Tereza Podušková, 2. místo - Nikola Cafourková, 3. místo - Ondřej Kyncl.
Všem vítězům gratulujeme.