Kotva
Nepřehlédněte
Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

Školní vánoční nadělování se posouvá na Tři krále

Vloženo: 17.12.2019 | Autor: | Zobrazeno: 96x | Zatím neupraveno
Vzhledem k vysoké nemocnosti dětí vyhlašujeme "solidární vánoční nadělování až na Tří Krále" , tedy až první hodinu 6.1.2020, kdy se po Vánocích uvidíme. Páteční poslední vyučování bude zaměřeno na hry, soutěže a vycházku do lesa, kam odneseme zvířátkům něco na zub. Páteční výuka končí ve 12.00 hod. Tento vzkaz je hlavně pro nemocné děti, aby se nestrachovali, že o nadělování přijdou.

Na pátek potřebujeme tedy jen sportovní oblečení, teplé boty a rukavice , čepici. A případně svačinu na cestu pro děti a či zvířátka (jablko, mrkev, tvrdý chléb) 

Veselé Vánoce a hlavně zdraví, které v naší škole podlední prosincový vyučovací týden chybí.