Školní vánoční nadělování se posouvá na Tři krále

Vloženo: 17.12.2019 | Autor: | Zobrazeno: 46x | Zatím neupraveno
Vzhledem k vysoké nemocnosti dětí vyhlašujeme "solidární vánoční nadělování až na Tří Krále" , tedy až první hodinu 6.1.2020, kdy se po Vánocích uvidíme. Páteční poslední vyučování bude zaměřeno na hry, soutěže a vycházku do lesa, kam odneseme zvířátkům něco na zub. Páteční výuka končí ve 12.00 hod. Tento vzkaz je hlavně pro nemocné děti, aby se nestrachovali, že o nadělování přijdou.

Na pátek potřebujeme tedy jen sportovní oblečení, teplé boty a rukavice , čepici. A případně svačinu na cestu pro děti a či zvířátka (jablko, mrkev, tvrdý chléb)

Veselé Vánoce a hlavně zdraví, které v naší škole podlední prosincový vyučovací týden chybí.