učební plány ve školním roce

Vloženo: 14.1.2020 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4837x | Zatím neupraveno
První třídu vyučuje paní učitelka Monika Kuklová. Od září 2020 zde budou 4 noví prvňáčci- z toho 3 dívky a 1 chlapec.Přejeme všem mnoho úspěchů ve škole.

9.11. 2020

PRVOUKA

Dobrý den tento týden si opakujeme čas. Roční období, měsíce, dny v týdnu. Namaluj podzimní obrázek.

Procvičuj zde Prvouka

Od středy 18.11.- se žáci 1. a 2. ročníků základních škol vrací do škol k prezenční výuce. Žáci budou muset nosit roušky ve společných prostorách i při výuce.Hudební a tělesná výchova nebude.Provoz družiny bude také zajištěn (tzn. ráno od 6.30  do 7.45 a odpoledne od 11.45  do 16.00).

Domácí úkoly v týdnu od 18.11. do 20.11.

středa 18.11.

Matematické rozcvičky 2.díl - str.1.