učební plány ve školním roce

Vloženo: 14.1.2020 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 5364x | Zatím neupraveno
První třídu vyučuje paní učitelka Monika Kuklová. Od září 2020 zde budou 4 noví prvňáčci- z toho 3 dívky a 1 chlapec.Přejeme všem mnoho úspěchů ve školním roce 2020/ 2021.

INFORMACE RODIČŮM:

Od 1.3.2021 přecházíme opět k distančnímu vzdělávání všech žáků. První třída se bude učit v tomto časovém režimu (přes Skype):

8.00- 8.30 - český jazyk

8.35 - 9.05 - matematika

Mezi ČJ a M bude pětiminutová přestávka pro děti.

Zadání úkolů a informace, co si mají děti připravit na hodiny, naleznete opět na web. stránkách školy v odkazu své třídy.

V případě potíží volejte na tel. číslo 732 743 840.

Děkuji za spolupráci a přeji všem hodně zdraví.

S pozdravem, Monika Kuklová

Úterý 2.3.

Domácí úkol: Písanka 2 (Nová škola Brno)- str.2.-Před samotným psaním si každou slabiku alespoň jednou obtáhni.

Barevná čeština- str.45./ cv.3.- toto cvičení udělat do čtvrtka

Na vyučování budete potřebovat:

ČJ: Slabikář,3 kartičky- na jedné je napsané písmenko Z, na druhé P, na třetí K

M: Matematika 3 (Alter), Matematické rozcvičky 3. díl

-mazací tabulka, fixa, tužka, pastelky