EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

učební plány ve školním roce

Vloženo: 14.1.2020 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 6775x | Zatím neupraveno
První třídu vyučuje paní učitelka Monika Kuklová. Od září 2020 zde budou 4 noví prvňáčci- z toho 3 dívky a 1 chlapec.Přejeme všem mnoho úspěchů ve školním roce 2020/ 2021.

INFORMACE RODIČŮM:

Od 1.3.2021 přecházíme opět k distančnímu vzdělávání všech žáků. První třída se bude učit v tomto časovém režimu (přes Skype):

8.00- 8.30 - český jazyk

8.35 - 9.05 - matematika

každý pátek: prvouka - vyučování bude končit přibližně v 9.20

Úterý 30.3.:

DÚ: Modrá písanka (Fraus)- str.3.- Napište pouze 4 řádky, které jsou předepsány psacím písmem.

Početník1 (Taktik)- str.22.- dva sloupečky

Úterý 6.4.:

DÚ: Modrá písanka (Fraus)- str. 4. písmenko v

Středa 7.4.:

DÚ: Modrá písanka (Fraus)- str.5.- písmenko y

Procvičujeme s  Matýskem- str.-12.

Čtvrtek 8.4.:

DÚ: Modrá písanka ( Fraus)- str.6.

Slabikář (Alter)- str.53.- Teta šije

Pátek 9.4.:

Na vyučování si připravte:

ČJ: Slabikář (Fraus), modrá písanka Fraus

M:

Matematika se čtyřlístkem 2. díl Fraus (nová matematika s postavičkami ze Čtyřlístku)

čísla 0 -10

- mazací tabulka, fixa, tužka, pastelky

PRV:  učebnice + pracovní sešit

Od pondělí 12.4. se vracíme k prezenční výuce.

Důležité informace najdete na našich web. stránkách (úvodní strana).

V pondělí si děti přinesou do školy všechny pracovní sešity a učebnice, abychom mohli společně pracovat.

V úterý se budou vracet zapůjčené školní tablety a počítače.

Kdo nebude chtít navštěvovat školní družinu, přinese si od rodičů podepsaný souhlas s jeho odchodem domů. Bez písemného souhlasu nebude žák moci sám opustit družinu.

Na všechny se už moc těším. Přeji vám hezký víkend a na shledanou v pondělí.

S pozdravem Monika Kuklová.