Příjemné Velikonoce, hodně zdraví a úsměvů

Vloženo: 8.4.2020 | Autor: | Zobrazeno: 112x | Zatím neupraveno
Milí žáci a rodiče, přejeme Vám příjemné svátky a děkujeme za vaše studijní nasazení a pečlivé plnění úkolů. Víme že to není vždy lehké, snažíme se Vám nabízet co nejlepší servis, který je omezen především naší technickou nevyspělostí. Víme na čem začneme pracovat v příštím školním roce. Další on-line výuka bude zase od úterka 14.4. 2020. Dle posledních Indicíí - protože vše je nejsité to vypadá že škola se otevře po 11.květnu, tak to bude i se školkou. Maminkách dětí MŠ předběžně slibuji otevření MŠ celý červenec 2020. Tedy - budeme sesnažit. Dále očekáváme zápisové lístky do konce dubna. Zápis do MŠ proběhne 16.5. 2020 - bude upřesněno.