ZÁKLADNÍ ŠKOLA DOKUMENTY

Střednědobý výhled na roky 2020 - 2022 (Velikost: 181.53 kB)

ROZPOČET 2020 (Velikost: 522.48 kB)

Oznámení Ředitelské volno 31.10. -1.11.2019 (Velikost: 610.35 kB)

GDPR ZDE (Velikost: 674.59 kB)

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017-18 (Velikost: 674.59 kB)

VOLBA DO ŠKOLSKÉ RADY 2018 (Velikost: 36.34 kB)

POVĚŘENEC GDPR (Velikost: 22.66 kB)

Naše organizace podnikla veškeré nezbytné kroky k posílení bezpečnosti a důvěrnosti zpracovávaných údajů a ke splnění všech předepsaných povinností dle Metodiky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, s jehož detailním zněním se můžete seznámit kliknutím na odkaz http://www.msmt.cz/file/44592/

V souladu s GDPR zpracovává naše organizace osobní údaje dle těchto zásad:

1. Zákonnost, korektnost a transparent – Provádíme zpracování jen v případě, kdy k tomu existuje legitimní důvod (např. zákonná povinnost, plnění smlouvy, ochrana našich zájmů, ochrana zájmů třetích osob nebo udělený souhlas subjektu údajů).
  2. Účelové omezení – Shromažďujeme osobní údaje jen pro konkrétní, výslovně vyjádřené a legitimní účely (viz výše).
  3. Minimalizace údajů – Zpracování osobních údajů provádíme pouze v míře a rozsahu, který je nezbytný ve vztahu k danému účelu.
  4. Přesnost – Zpracováváme pouze aktuální osobních údajů, které odrážejí skutečný stav věci.
  5. Omezení uložení – Držíme osobní údaje po dobu ne delší, než je nezbytné a zákonné.