Doučování žáků škol
18.2.2022

V naší škole probíhá doučování žáků ze dvou zdrojů Evropské Unie. Jednak z projektu Šablony a jednak z projektu investice 3.2.3. národního plánu obnovy.
Doučování je zaměřeno na žáky ohrožené školním neúspěchem, ale zároveň  i na rozvoj žáků nadaných v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

Logo zde

EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkazy na jednom místě ZDE WEB

Plán akcí MŠ Újezd

Vloženo: 23.3.2022 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 17680x | Zatím neupraveno
Aktuality :

PLÁNOVANÉ AKCE :

20.05.2022 - NOCOVÁNÍ V MŠ / akce pouze pro předškoláky.

01.06.2022 - DEN DĚTÍ V MŠ - Zábavné dopoledne plné her a soutěží. Výprava za dobrodružstvím s Vaianou a mocným polobohem Mauim.

02.06.2022 - TRILOBITI - Jince / akce pouze pro předškoláky.

07.06.2022 - ZOO Plzeň - celá MŠ.

Pro výše uvedené akce platí možnost, že bude termín posunut v případě předpovědi nevhodného počasí.

Fotografování ve školce 4.5.2022 z důvodu malého počtu dětí ZRUŠENO. Náhradní termín upřesníme.

Vážené maminky, vážení tatínkové,

v úterý 10.května Vás srdečně zveme na krátké vystoupení Ježečků, které bude spojeno s šerpováním předškoláků.

Těšíme se na Vás v 15.00 hod ve třídě Ježečků.

Ve středu 11.května zveme rodiče ze třídy žabiček na besídku pro maminky, která se uskuteční taktéž v 15:00 hod. ve třídě žabiček.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážené maminky, vážení tatínkové,

fotografie z maškarního karnevalu a mnoho dalších naleznete na: https://msujezd2022.rajce.idnes.cz

Pro rodiče, kteří ještě nemají přihlašovací údaje jsou k dostání u personálu školky.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.