Stručně k znovuotevření MŠ + čestné prohlášení

Vloženo: 6.5.2020 | Autor: | Zobrazeno: 273x | Zatím neupraveno
Po dohodě se zřizovatelem a po prostudování manuálu MŠMT oznamujeme, že znovuzprovozníme MŠ Újezd od 25.5. 2020 s tím, že provoz bude omezen hygienickými opatřeními a zdravím žáků. Každý rodič musí předat čestné prohlášení o bezinfekčnosti dítěte a seznámení s riziky pro ohrožené osoby. Provoz MŠ bude od 6:30 do 16.00 hodin. Nyní potřebujeme vědět , kolik dětí dorazí, prosíme tedy o sms nebo telefon na číslo 739079226 nebo email zsujezdkarantena@seznam.cz. Podrobnější informace očekávejte 12.5. 2020.

Dítě bude přijato po předání tohoto podepsaného formuláře

Formulář čestné prohlášení zde (Velikost: 268.76 kB)

Metodika MSMT k informaci zde (Velikost: 1.07 MB)