Změna v úplatě MŠ v důsledku pandemie koronaviru

Vloženo: 21.5.2020 | Autor: | Zobrazeno: 79x | Zatím neupraveno
Mimořádné opatření k výši úplaty za předškolní vzdělávání v mateřské škole zřizované Obcí Újezd - PANDEMIE

Mimořádné opatření k výši  úplaty za předškolní vzdělávání v mateřské škole zřizované Obcí Újezd - PANDEMIE

Úplata v mateřské škole je prováděna na základě směrnice z 3. 9. 2018. Vzhledem k mimořádné situace uzavření MŠ kvůli pandemii koronaviru C-19 jsme provedli tato opatření:

• Březen 2020 – školka uzavřena od 13. 3. 2020 – úplata snížena na 150,- Kč.
  • Duben 2020 – úplata snížena na 0 Kč.
  • Květen 2020 – otevření školky od 25. 5. 2020 – úplata snížena na 150,- Kč, pro děti které nastoupí. Ty co zůstávají doma 0 Kč.
  • Červen 2020 – úplata dle směrnice jen pro docházející děti. Děti, které nastoupí, až po prázdninách jsou od úplaty osvobozeny.
  • Červenec 2020 – úplata 300,- Kč pro dítě
  • Srpen 2020 – úplata 150,- Kč pro dítě, které nastoupí alespoň na jeden den v měsíci.

Během měsíce června účetní doúčtuje případné vratky dosud zaplaceného školného a fondu rodičů. Tato částka Vám bude přeposlána na účet. Vyúčtování bude k vyzvednutí v MŠ po odeslání vratky.