EDU koronavirus CZ _přehledně

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

NOVÉ ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ A SVAČIN

Vloženo: 27.9.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 4093x | Zatím neupraveno

Odhlašování a přihlašování obědů  na webu Strava.cz

https://uloziste.visplzen.cz/prilohy_web/zakaznicka_podpora/objednavani_internet/Strava_navod.pdf (Velikost: neznámá)

Č. jídelny: 11162

Jméno: jmeno.prijmeni (bez diakritiky mala písmena)

Heslo: při prvním přihlášení stejné jako jméno a nutné změnit za bezpečné heslo v nastavení

Odhlášky obědů jsou do 12.00 hodin dne předcházejícího odhlášení. Pokud to nestihnete, lze si jeden oběd vyzvednout do vlastního jídlonosiče.

Neodhlášená jídla jsou strávníkům účtována. V době prázdnin a ředitelského volna je každý strávník automaticky odhlášen. Pokud dítě onemocní, může si první den oběd vyzvednout do 12.00 hod., další dny nemoci nelze obědy odebírat.