EDU koronavirus CZ _přehledně

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Ceny a platby

Vloženo: 11.4.2018 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 2044x | Zatím neupraveno

Ceny stravného pro jednotlivé kategorie

Děti MŠ

oběd a přesnídávka……………………..28 Kč

odpolední svačina………………………..9 Kč

Žáci ZŠ od  6 do  10 let (nejvyšší dosažený věk během školního roku 2021/22)

oběd…………………………………….26 Kč

svačina………………………………….10  Kč

Žáci ZŠ od  11 let (dosažený věk během školního roku 2021/22)

oběd…………………………………….27 Kč

svačina………………………………….10  Kč

Zaměstnanci školy

oběd……………………………………..30 Kč

Výdej stravy

Výdej obědů pro děti mateřské školy začíná v 11: 20 hod. a končí ve 11: 45 hod.

Výdej obědů pro žáky a zaměstnance začíná v  11.45 hod. a končí ve 13.30 hod.

Odhlašování a přihlašování obědů a svačin

Přihlašování strávníků se provádí na základě vyplněné přihlášky ke stravování. Obdržíte ji ve škole. Odhlašování obědů a svačin je možné online  do 12.00 hodin.

NOVĚ OD 1. 9. 2021

Odhlašování a přihlašování obědů  na webu Strava.cz

https://uloziste.visplzen.cz/prilohy_web/zakaznicka_podpora/objednavani_internet/Strava_navod.pdf (Velikost: neznámá)

Č. jídelny: 11162

Jméno: jmeno.prijmeni (bez diakritiky mala písmena)

Heslo: při prvním přihlášení stejné jako jméno a nutné změnit za bezpečné heslo v nastavení

Odhlášky obědů jsou do 12.00 hodin dne předcházejícího odhlášení. Pokud to nestihnete, lze si jeden oběd vyzvednout do vlastního jídlonosiče.

Neodhlášená jídla jsou strávníkům účtována. V době prázdnin a ředitelského volna je každý strávník automaticky odhlášen. Pokud dítě onemocní, může si první den oběd vyzvednout do 12.00 hod., další dny nemoci nelze obědy odebírat.

Jídelníček je vyvěšen u vstupu do jídelny a je k dispozici na webu školy. Z provozních důvodů je možno skladbu jídelníčku změnit.