Informace k posledním červnovým týdnům v ZŠ

Vloženo: 12.6.2020 | Autor: | Zobrazeno: 182x | Zatím neupraveno
Vzhledem nestandartnímu průběhu výuky od března 2020 a nařízení MŠMT bude i konec školního se změnami. Předně neproběhne veřejné loučení s předškoláky a páťáky. Vše proběhne jen ve škole bez přítomnosti rodičů, za co se omlouváme.

V týdnu od 15. 6 do 19. 6. 2020 v ZŠ stále probíhá výuka a na webu je zveřejněna práce pro distanční výuku.
Posledním vyučovacím dnem je 22. 6. 2020, kdy se budeme připravovat na předávání učebnic a sešitů.

Do úterý 23. 6. 2020 nejpozději dopravte do školy učebnice, nutné k vrácení. Seznam bude uveřejněn později.

Ve středu 24. 6. 2020 půjdeme na vycházku do lesa ke krytu, jelikož nebudeme ve třídách, prosíme o roušky, ale zároveň zveme i ty, co do školy nechodí ke společnému setkání. Budeme zachovávat rozestupy. Oběd bude ve škole, s sebou si děti vezmou jen svačinu a pití a sportovní oblečení. Platí  to v případě příznivého počasí.

Ve čtvrtek budeme uklízet a hrát deskové hry.

V pátek 26. 6. bude slavnostně ukončen školní rok, předána všem žákům vysvědčení a dárky odcházejícím páťákům Proto budeme rádi, když pošlete i  žáky, kteří teď do školy nechodí. Budeme dodržovat hygienická opatření a budeme rádi, když přijdou... :-)

Informace pro nové prvňáky předáme v MŠ.

Nový školní rok začne v úterý 1. září 2020.

Předpokládáme toto složení tříd v roce 2020-21

1., 2. třída- paní učitelka Kuklová