Kotva
Nepřehlédněte
Šablony III Učíme se pro budoucnost 2 projekt č.
1.9.2020

Publicita Šablony III (Velikost: 73.57 kB)

Tato finanční podpora umožní  zlepšení IT vybavení ZŠ i MŠ, zároveň zvýší povědomí učitelů a žáků o využití digitálních technologií ve výuce, pomůže distančnímu vzdělání. Součástí projektu Šablony III je organizace projektových dnů ve škole a mimo školu. Dále sdílení zkušeností pedagogů a doučování žáků ZŠ.

Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

Výuka od středy pomocí webu

Vloženo: 12.10.2020 | Autor: | Zobrazeno: 69x | Zatím neupraveno
Vláda od středy uzavírá školy až do 2. listopadu. V úterý dětem vysvětlíme, jak bude výuka probíhat, samozřejmě to nepůjde hladce. I my jsme začátečnice v této oblasti, proto buďme všichni trpěliví, každý pokrok je úspěch. Během těchto 14 dnů je důležitá denní pravidelnost, sledování záloze tříd a odesílání práce denně, I když není hotová!!! Ideálně bychom chtěli být on-line alespoň od 9 do 11. hodin. Uvidíme je-li to možné. Díky šablonám máme k dispozicizici 18 notebooků. Jsou zcela nové a děti se na nich teprve budou učit. I to je škola. Plán: 5 a 4. třida se budou učit v režimu Google classroom. (i učitelky se učí zadávat úkoly) 3. třída pomocí whats up - pokud budou mít k dispozici telefon 1. a 2. třída WhatsUpp v kombinaci s prací na webu. K dispozici bude pravděpodobně didakta Online. Kupujeme licenci na https://www.umimeto.org/