Informace ke konci roku 2020

Vloženo: 17.12.2020 | Autor: | Zobrazeno: 78x | Zatím neupraveno
čtěte níže 1/ Fotografie 2/ Nová pravidla pro odhlášky obědů 3/ Přihlašování dětí 3. třídy k online výuce - tréning o vánocích

Fotografování: vyúčtovali jsme vám jen zhotovené fotografie – pokud budete chtít i další skupinové, bude se objednávat druhá várka po prázdninách. Vybírá se z odkazu na webu . uveďte jméno, číslo fotky a počet .

1. Škola začne, pokud se nic nestane 4. 1. 2020
  2. Změny ve školní jídelně- odhlášky – od 4. 1. bude možné odhlašovat oběd nejpozději den předem (nikoli v den nemoci ještě ráno) ale bude možnost vyzvednutí oběda za 1. den nemoci v jídelně do vlastních nádob.

Přejeme Vám krásné svátky a nám přejeme školu v lavicích celý rok 2021

1. Žáci 3. třídy mají v ŽK přihlašovací údaje na web umímeto (ČJ a M na nástěnce webu) a v google classroom, kde je angličtina slovíčka. Prosím, zda byste přiměli vaše dítě k přihlášení a trénování online trochu i o prodloužených prázdninách Lze i s telefonu. Ve škole jsme trénovali jak se připojit. Nechte je přihlašovat se bez Vás. Děkuji. (sama si přeji,aby se nám to po Vánocích nehodiloJ)