Kotva
Nepřehlédněte
Šablony III Učíme se pro budoucnost 2 projekt č.
1.9.2020

Publicita Šablony III (Velikost: 73.57 kB)

Tato finanční podpora umožní  zlepšení IT vybavení ZŠ i MŠ, zároveň zvýší povědomí učitelů a žáků o využití digitálních technologií ve výuce, pomůže distančnímu vzdělání. Součástí projektu Šablony III je organizace projektových dnů ve škole a mimo školu. Dále sdílení zkušeností pedagogů a doučování žáků ZŠ.

Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

Informace ke konci roku 2020

Vloženo: 17.12.2020 | Autor: | Zobrazeno: 78x | Zatím neupraveno
čtěte níže 1/ Fotografie 2/ Nová pravidla pro odhlášky obědů 3/ Přihlašování dětí 3. třídy k online výuce - tréning o vánocích

 

Fotografování: vyúčtovali jsme vám jen zhotovené fotografie – pokud budete chtít i další skupinové, bude se objednávat druhá várka po prázdninách. Vybírá se z odkazu na webu . uveďte jméno, číslo fotky a počet .

  1. Škola začne, pokud se nic nestane 4. 1. 2020
  2. Změny ve školní jídelně- odhlášky – od 4. 1. bude možné odhlašovat oběd nejpozději den předem (nikoli v den nemoci ještě ráno) ale bude možnost vyzvednutí oběda za 1. den nemoci v jídelně do vlastních nádob.

Přejeme Vám krásné svátky a nám přejeme školu v lavicích celý rok 2021

 

  1. Žáci 3. třídy mají v ŽK přihlašovací údaje na web umímeto (ČJ a M na nástěnce webu) a v google classroom, kde je angličtina slovíčka. Prosím, zda byste přiměli vaše dítě k přihlášení a trénování online trochu i o prodloužených prázdninách Lze i s telefonu. Ve škole jsme trénovali jak se připojit. Nechte je přihlašovat se bez Vás. Děkuji. (sama si přeji,aby se nám to po Vánocích nehodiloJ)