Distanční výuka pokračuje do 22. 1. 2021

Vloženo: 8.1.2021 | Autor: | Zobrazeno: 46x | Zatím neupraveno
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Informuje, že provoz škol a školských zařízení v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021

V případě jakýchkoli dotazů mi volejte nebo pište na telefon  739079226 či se spojte s třídní učitelkou vaší třídy.

Děkuji a přeji soustředěné dítě a rychlý internet.

Přimlouvám se za co nejširší využívání programů umíme to, didakta a dalších on line cvičení.

Dále je nezbytné, aby děti denně četly, nejlépe i chvilku nahlas.

Ludmila Mottlová