Kotva
Nepřehlédněte
EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Šablony III Učíme se pro budoucnost 2 projekt č.
1.9.2020

Publicita Šablony III (Velikost: 73.57 kB)

Tato finanční podpora umožní  zlepšení IT vybavení ZŠ i MŠ, zároveň zvýší povědomí učitelů a žáků o využití digitálních technologií ve výuce, pomůže distančnímu vzdělání. Součástí projektu Šablony III je organizace projektových dnů ve škole a mimo školu. Dále sdílení zkušeností pedagogů a doučování žáků ZŠ.

přehled šablon zde (Velikost: 1.36 MB)

Šablony II Učíme se pro budoucnost projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008844
19.6.2018

PROJEKT ŠABLONY II (Velikost: 73.66 kB)

Od 1. 8. 2018 zahajuje ZŠ a MŠ Újezd realizaci projektu Šablony II s názvem „Učíme se pro budoucnost“. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích. Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce.

Projekt je realizován v rámci výzvy ŠABLONY II

Naplněním všech indikátorů škola získá dotaci 748 900,- Kč, která bude určena na podporu profesního rozvoje pedagogů formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na podporu společného vzdělávání prostřednictvím doučování, školních klubů, využitím odborníků z praxe, pořádání projektových dnů ve škole i mimo školu a také prostředky na další vybavení školy. Do projektu je zapojena základní škola, mateřská škola a školní družina

Mapa webu
A
A
A

Návrat všech žáků naší ZŠ a předškoláků do MŠ

Vloženo: 7.4.2021 | Autor: | Zobrazeno: 164x | Zatím neupraveno
Na základě rozhodnutí MŠMT je povolen návrat žáků do školy, v našem případě se nebudeme ani po týdnech střídat a budeme se učit v oddělených skupinách, 1.,2. tř., 3.,4. tř a 5. tř. snad již nepřetržitě. MŠ - jen předškoláci, kteří také musí podstoupit testování antigenním testem. Škola - družina i MŠ je otvřena od 6:30. Rozvrh ZŠ je níže ke stažení. Pondělí a čtvrtek jsou dny samotestů - kdy budEte vstupovat do školy zadem u tělocvičny. V tělocvičně se testujeme a po potvrzení negativního testu odchází žáci do družiny.

V pondělí nenoste do školy notebooky, tablety ano. Snažte se přinést většinu výukových materiálů, které jste si odnesli domů, abychom je mohli roztřídit.

Odchody z družiny platí tak, jak je máte zaevidované od září. Pokud chcete změnu - např. dřívější či samostaný odchod je nutné písemný souhlas rodiče (lísteček).

Obědy a svačiny jsou od pondělí přihlášeny všem žákům ZŠ.

ROZVRH ZDE (Velikost: 469.26 kB)