EDU koronavirus CZ _přehledně

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Plány na červen 2021

Vloženo: 3.6.2021 | Autor: | Zobrazeno: 82x | Zatím neupraveno
Vzhledem k částečnému uvolnění opatření ve škole oznamujeme, že chystáme 2 exkurze, během něsíce června. Dne 23. 6. 2021 se chystáme do příbramského hornického muzea na téma "Jeden den havířem" a dále po stopách Antonína Dvořáka do Vysoké u Příbrami. V pondělí 28. 6. 2021 s odborníkem na geologii panem Štěpánem Rakem vyrazíme do Srbska s exkurzí zaměřenou an přírodu a geologii. Bližší informace budou následovat. Děkujeme Vám za trpělivost při zavádění nových opatření v přihláškách a odhláškách obědů a svačin. Ustálii jsme se na telefonním čísle družiny 722 725 115, které přijímá SmS. Neplánujeme veřejné rozloučení s 5. třídou, ale rozloučíme se v rámci spolužáků celé školy v úterý, den před vysvědčením. Vysvědčení vydáváme všem žákům v pondělí 30. 6. 2021 v 8 hodin. Družina je otevřena do 12.00 hodiny. Obědy a svačiny jsou žákům automaticky odhlášeny. Kdo požaduje svačinu či oběd nahlásí to paní učitelce Moutelíkové.