EDU koronavirus CZ _přehledně
22.3.2021

Všechny důležité materiály a odkaz yna jednom místě ZDE WEB

Logopedie - nabídka nové služby ve škole

Vloženo: 15.10.2021 | Autor: | Zobrazeno: 20x | Zatím neupraveno
V rámci projektu (MAP II) ORP Hořovice budeme využívat služby sdíleného logopeda pro školy. Zatím jsme provedli průzkum zájmu v MŠ a dále chceme rozšířit i zájemce z řad rodičů žáků ZŠ. Každé liché úterý bude docházet logopedka p. Pavlína Marešová do školy a aktivně bude provádět cvičení či nápravy. Zájemci o tuto službu se přihlásí u třídní učitelky či v ředitelně. Podmínkou je také vyplnění souhlasu a anamnézy. Pro více informací volejte 739079226

Paní logopedka Pavlína Marešová  nám píše:

"Pokud tedy máte ve škole nějaké děti, které by logopedii potřebovaly, dejte rodičům prosím podepsat souhlas s úvodním vyšetřením a anamnézu dítěte.  Děti vyšetřím a předám rodičům zprávu. Pokud dítě bude docházet na intervence, budu chtít, aby mělo sešit velikosti A4, kam mu budu vkládat práci. S požadavkem, aby doma hodně trénovaly. Navštěvovala bych vás každé liché úterý a trénovala s každým, co bude třeba."

Souhlas ke stažení (Velikost: 83.63 kB)

Anamnéza ke stažení (Velikost: 85.03 kB)